KONST / Litografier / Färglitografi 9917078
nr 991 7078
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Bert Håge Häverö (1932-2014), EA-upplaga, Norrskär, signerad, motivet: 38x45
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 2 november 2015
kl 18:22:02
1.100 kr
1.100 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö